Kategorie

Szybkie zakupy bez rejestracji
Hurtowania internetowa bajubaj.pl

O nas

Odzieżowy sklep internetowy Nefruta

NEFRUTA to sklep internetowy, na którego asortyment składa się odzież dziecięca, młodzieżowa marek takich jak Cichlid, MacKays, Hoppix, Acar, Watch Me, Breeze, Sergio Guller, Your World, Nova, czy Glo-Story.

Działalność rozpoczynaliśmy na ALLEGRO, gdzie naszą specjalnością szybko stały się atrakcyjne cenowo ciuchy dla dzieci. W ciągu kilku lat funkcjonowania w tym serwisie zdobyliśmy grono zadowolonych klientów oraz tysiące pozytywnych komentarzy.

Dziś naszym głównym zadaniem jest udostępnianie artykułów dziecięcych, takich jak ubranka, obuwie czy akcesoria, w naprawdę rozsądnych cenach. Oferta przygotowana przez nasz sklep jest systematycznie rozbudowywana o różnego rodzaju akcesoria i ubranka dla dziecka, które z pewnością sprawdzą się w codziennym użytkowaniu. Proponowana przez nas odzież dziecięca wyróżnia się znakomitą jakością. Przykładamy to tego szczególną wagę, ponieważ zależy nam, by najmłodsi czuli się w naszych ubraniach swobodnie i komfortowo.

Dla klientów, którzy dokonają zakupów w ilościach hurtowych przewidziane są atrakcyjne rabaty.

Warto podkreślić, że wszystkie oferowane przez nas modele i rozmiary znajdują się na stanie naszego magazynu, dlatego wysyłka towaru odbywa się w szybko i sprawnie.

 

Właścicielem sklepu internetowego działającego pod adresem: www.nefruta.pl jest firma
Quo B. N. Barbara Stolarz wpisana do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Wierzchosławice
NIP:6491834662,
REGON: 932058038,


NR RACHUNKU BANKOWEGO 

60 1140 2004 0000 3002 4291 9293

 

tel. 14 655-98-72
e-mail: nefruta@gmail.com


Strona głównaStrona główna